Hoonest — 47B Loftid

ehitusinfo

47B Loftid on 6-korruseline elu- ja ärihoone, mille 1. korrusel paiknevad äripinnad, elegantne möbleeritud fuajee, jalgrataste hoidla, tehnilised ruumid ning panipaigad. Korterid ja nende juurde kuuluvad panipaigad asuvad 2.–6. korrusel. Katusel on terrassid, kuhu pääseb hoones asuva liftiga.

Konstruktsioonid

Hoone kandevkarkass rajatakse raudbetoonist, mille jäigastavad seinad laotakse betoonplokkidest. Korruste vahelagede ehitamisel kasutatakse monolitiseeritud vuukidega õõnespaneele.


KÜTE

Hoonesse on rajatud autonoomne gaasikateldega köetav vesipõrandaküttesüsteem.

Fassaad

Uue hoone fassaade hakkavad ilmestama suured aknapinnad ja dekoratiivne eelroostetaud teraslehtedest fassaadikate, lisaks eripärased rõdulahendused ning ülemistel korrustel paiknevad terrassid ja katuseterrassid.

Tänavapoolne fassaad on 2. kuni 4. korruse osas eenduv ning 5. ja 6. korrusel tagasiastega. Peafassaadi kattematerjaliks on eelroostetatud teras, mida liigendavad suured klaasaknad ja rõdud. Hoovipoolne fassaad on viimistletud tumeda krohviga. 5. ja 6. korrusel astub fassaad sammu võrra tagasi, tehes ruumi avaratele terrassidele, kust avanevad suurepärased vaated nii linnale kui ka merele. Enamikel sisehoovi avanevatel korteritel on privaatsed rõdud.

siseviimistlus

Maja saab uue kaasaegse kvaliteetse siselahenduse. Korterid müüakse viimistletult. Saadaval on kaks standard-paketti ning kolm premium-paketti. Premium-paketi saab valida täiendava lisatasu eest.

parkimine ja hooviala

Hoone hooviala korrastatakse ning paigaldatakse valgustus. Maja taga on rohkesti parkimiskohti nii ratastele kui autodele. Majas sees on rattahoidla ning kõigi korterite juurde kuulub panipaik.