Projektist — 47B Loftid

LOFTID

KATUSETERRASSID, RÕDUD, Kõrged laed JA ISELOOMUGA INTERJÖÖR.

Sinu ees on kiiresti arenevasse uude elupiirkonda Volta kvartalisse kerkiv 6-korruseline unikaalsete katuseterrasside ja loft-tüüpi korteritega eluhoone.

Sind ootavad vinged vaated merele, vanalinnale ja city’le, linna perspektiivikaim asukoht ning trendikas disain.

Tere tulemast oma uude koju!

Saadaval on 2-4 toalised korterid suurusega kuni 120 m2.

Kõrged laed ja maast laeni aknad, mis annavad kõikidele korteritele suurema tunde. Põrandaküte, tänu millele ei varja ükski radiaator ühtegi vaadet. Lahedad klaasvaheseintega sisekujundused, mis seovad osavalt industriaalse ultramoodsaga. Just nii, et oleks lahe.

new york, new york

47B Loftide arhitektuurne projekt ja sisekujundus on inspireeritud New Yorgi tööstusarhitektuurist eluruumideks kohandatud hoonetest, kus maitsekalt ja ägedalt kombineeritakse nii uut kui vana, nii elegantset kui tehnilist.

Korterite juurde kuuluvad avarad rõdud ja katuseterrassid, kust avanevad industriaalse atmosfääriga vürtsitatud lummavad vaated nii merele kui moodsale ja vanale Tallinnale.

vinged vaated

SUUREJOONELINE SISSEJUHATUS UUELE ELUKVARTALILE

47B Loftid on esimene näide sellest, milline saab olema Volta kvartali tulevik. Peagi saab kogu sisekvartal täiesti uue hingamise: sisehoovi luuakse haljasalad, mänguväljakud ja puhkealad. Säilinud ajaloolised paekivihooned rekonstrueeritakse ning kuuldavasti tuleb kvartalisse lausa päris oma lasteaed!

47B Loftid - elu kõige trendikamas mereäärses elukvartalis!

igas mõttes lahe elamine

Inspireerituna New Yorgi vingetest loftidest seob 47B Loftide arhitektuur ja sisekujundus julgelt tööstusliku moodsa ja maitsekaga.

Hoones on avar maitsekalt möbleeritud fuajee, jalgrataste hoidla, saunad ja walk-in garderoobid ning panipaigad lausa igal korrusel.