Elustiil — 47B Loftid


Elustiil

Kalamaja hubasus kohtub Noblessneri šikiga.

47B Loftid asub kahe maailma puutepunktis — industriaalselt põnev Noblessner ning romantiline Kalamaja. Kalamaja hõngu võib tunda pea igal sammul: põnevad puitelamud, vaiksed tänavad ning sõbralik kogukond on selle naabruskonna lahutamatuks osaks. Seda tasakaalustab valguskiirusel arenev Noblessneri jahisadam.

Park + meri + tööstuspärand

Volta kvartal on unikaalne sümbioos mereäärsest melust, pargirohelisuse vaikusest ning ajaloolisest tööstuspärandist.

Mereäärne elu

Maitsekatest einetest kohvikutes-restoranides silmatorkavate kultuurisündmusteni välja. Kõik vaid lühikese mereäärse jalutuskäigu kaugusel. Ka Kalasadama ja Kultuurikatlani on siit vaid kiviga visata, miljonivaatega Paljassaare ranna lähedusest rääkimata.

Kultuur

Vaid veidi kaugemal sirguvad Lennusadama ilmakuulsad betoonvõlvid ning vastassuunas tunnustatud laulu- ja tantsukollektiivide süda Salme Kultuurikeskus.

2015. aastal oli 47B Loftid Tallinna Linnateatri ja Von Krahli Teatri suurejoonelise suvelavastuse “Vanamees ja meri” toimumiskohaks.

Industriaalne atmosfäär

47B Loftid ehitatakse endise Volta tehase tööstuskvartalisse, mille ajaloolistele hoonetele puhutakse elu sisse ja sünnib täiesti uus tulipunkt Tallinna südalinna lähedusse. Sellega koos tärkavad ümbruskonda uued restoranid, kohvikud ja tõelised väikepoed. Terve kvartal ehitatakse 21. sajandi inimeste järgi ümber.

Isikupärane

47B Loftide ümber leiad päris elu koos päris inimeste ja lugudega. Siin on korralik rattapood, kus müüjad ka ise iga päev käed õliseks teevad. Pagarid, kes varavalges just sinu jaoks selle õige leiva ahju pistavad. Igavad jaeketid ja hallid majaderivid jäävad kaugele.