Asukoht — 47B Loftid

Asukoht

Lähituleviku perspektiivikaim elupiirkond.

47B Loftid asub Tallinna põhjaosas mere lähedal Kalamaja piiril moodsaks elurajooniks kujundatavas perspektiivikas Volta kvartalis. Koos lasteaiaga, spordiväljakutega ja pargiga moodustab Volta kvartal uue tänapäevase tervikliku elukeskkonna.

Volta kvartal - unikaalne ja äge koht kodule!

Noblessner Lennusadam Kalasadam Kalamaja park Vanasadam Kultuurikatel Kalamaja Südalinn Salme kultuurikeskus Vanalinn

VOLTA KVARTALI

Ümbersünd

Ajaloolisest tööstuskvartalist saab New Yorgi vääriline vinge elukeskkond. Tulevane kvartal on arhitektuurselt omanäoline, kõrghaljastatud ja avara planeeringuga. Autoliiklus hoitakse kvartali äärealadel ning parkimise viimine maa alla loob turvalise sisehoovi väikelastele ja elujõulisele keskpargi.

Homne päev algab kõige ilusamalt 47B Loftides!

360°

Mugav asukoht, mis naudib mere lähedust, keskuse tõmmet ja suurejoonelisi vaateid nii vanalinnale kui merele.

ÜLeHELIKIIRUSEL ARENEV PIIRKOND

Kohe Volta kvartali külje all avatati oktoobris uus Arsenali kaubanduskeskus, kust leiad poed, kohvikud, restoranid ning loomulikult Selveri.

Läheduses valmis hiljuti Kalaranna tänava pikenduse lõpp-punkt, mis ühendab Põhja-Tallinna mugavalt kesklinnaga, viies liikluse Tööstuse tänavalt ära. 47B Loftide jaoks on see täiuslik
win-win olukord.


Park+meri

Rahulik oaas otse Kalamaja südames on 47B Loftidest vaid tee ületamise kaugusel. Kalamaja pargis on ruumi — pühapäevased piknikud, kerge tervisejooks, laste mänguväljak. Ja meri on kõigest kiviviske kaugusel. Perfektne harmoonia roheluse ning avaruse vahel.